Araştırmada Yenilikler Konferansı’nda Bu Yıl Esneklik Konuşulacak!

Araştırmanın gelişimine odaklanan ve geliri sosyal projelere aktarılan Türkiye’deki tek konferans olan Araştırmada Yenilikler Konferansı, bu yıl 9 Mayıs’ta Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleştirilecek.

Araştırma ve pazarlama dünyasındaki en sıcak konular 9 Mayıs’ta bu konferansta konuşulacak.


Araştırmada Yenilikler Konferansı’nın Bu Yılki Teması “Esneklik”…

Sanki ezelden beri varmış gibi algıladığımız pek çok kavramın hayatımızdaki geçmişi sadece üç beş yıldan ibaret.

Yarının ne olacağını bilmemenin endişesi ancak yarını yaratanlardan biri olabilirsek ortadan kalkıyor.

Yeni iş yapış biçimleri, yeni coğrafyalar, daha yüksek iş hacimleri için daha geniş alanlar gerekiyor.

Bunun için ise tek yol esneyebilmek.

Hem genleşirken esnemek, hem değişirken esnemek için denemeye, aramaya devam etmeliyiz.

Araştırmada Yenilikler Konferansı başlangıcından beri bu arayışlarımıza ışık tutmayı amaçlıyor.

Bu yılki temamız "Esneklik".

Bu çerçevede;

 • * Ekonomide,
 • * Perakendede,
 • * Reklamda,
 • * Araştırmada

ve de

 • * Kişisel Hayatımızda

Nasıl ve nereye kadar esnedik, esniyoruz, esnemeliyiz konularını uzman isimlerden dinleyecek ve tartışacağız.


Konferans Katılım Bedelleriyle TEGV İle Birlikte Çocuklar İçin Bir Öğrenim Birimi Kurulacak

Konferansa katılım Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yapılacak bağışla gerçekleştirilecek. Toplanan bağışlar ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı 'nın Şırnak Cizre'de bulunan Öğrenim Biriminin faaliyete geçmesi sağlanacak.

Şimdiden ön kayıt yaptırmak isterseniz konferans@ipsos.com ‘a email göndermeniz yeterli.

KONUŞMACILAR

 • Kabataş Erkek Lisesi sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Alemşah Öztürk, öğrencilik yıllarında internete merak saldığı için erkenden çalışmaya başladı.

  İlk ajansını 1999 yılında Plus v.2 adıyla arkadaşlarıyla birlikte kuran Öztürk, daha sonra sektördeki birçok ajansta kreatif direktörlük yaptı. Dijital dünyadaki yoğun ihtiyacın farkına varan Öztürk, 2007 yılında 41? 29!’u kurmak üzere Manajans’tan ayrıldı.

  41? 29! ile beraber yüzlerce ödüllü projeye imza atan Öztürk, 2010 yılında Arcademonk, Grupanya ve Dijital Büro İstanbul adlı yeni girişimlerin kurucu ortaklığında da bulundu.

  2011 yılını bitirirken 41? 29!’un çoğunluk hissesini WPP’ye sattı ve 41? 29!’un bölgesel bir oyuncu olması yolunda ilk adımları attı.

  2015 itibariyle Grey Istanbulu 41?29! ile birlestirip 4129Grey adinda entegre tam hizmet reklam ajansina donusturdu.

 • Ipsos’un perakende ve alışverişçi araştırmaları konusunda uzman olan hizmet birimi Path to Purchase’in global lideri olan Alison Chaltas, 25 yılı aşkın süredir alışverişçi içgörüleri ve kategori yönetimi alanında çalışıyor ve yaratıcı içgörü bazlı ve alışverişçi odaklı markalar oluşturmada kilit rol oynuyor.

  Alison, kariyerine ilk olarak Procter&Gamble’da satış ve pazarlama biriminde görev alarak başladı ve sonrasında P&G’nin ilk kategori yönetimi ve alışverişçi içgörüleri ekiplerinde rol aldı. Sonrasında Alison, danışmanlık alanına bir geçiş yaptı ve perakendeye odaklanarak markaları büyütmek yönünde satış pazarlama danışmanlığı sunan ve sonrasında GfK tarafından satın alınan Interscope adlı danışmanlık firmasının kurucuları arasında yer aldı.

  Alışverişin geleceği konusunda sık sık konuşmacı olarak yer almaya devam eden Alison, Path to Purchase Enstitüsünün aktif bir üyesidir, Shopper Marketing Liderler Liginin kurucu üyesidir. Alison aynı zamanda Northwestern Üniversitesi, Michigan State Üniversitesi ve Connecticut Üniversitesi’nde kanal stratejisi ve shopper marketing konularında dersler vermiştir.

  Alison Chaltas, Harvard Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, New York Üniversitesi’nde kanal yönetimi ve iletişimi konusunda akademik çalışmasını sürdürmüştür. Alison sonrasında Northwestern Kellogg School’da pazarlama ve örgütsel davranış konularında MBA derecesi almıştır.

 • Andrew, Dijital alandaki kariyerine ilk adımı AOL Avrupa’da atmadan önceki iş hayatında, aralarında radyo, TV ve basılı olmak üzere çeşitli geleneksel/disiplinli medya mecrasında araştırmacı olarak görev aldı. AOL bünyesinde, AOL’un satış, içerik ve pazarlama fonksiyonlarına destek olan Insights and Futures adlı biriminin liderliğini üstlendi. Sonrasında Nielsen’de çalışmaya başlayan Andrew, burada İngiltere’deki sektör inisiyatiflerini yönetti ve Avrupa genelinde Online ve Çapraz Kampanya Ratingleri uygulamasında görev aldı.

  Hali hazırda Ipsos’ta Reklam ve Medya alanında yeni dijital ürünlerden sorumlu olan Andrew, Chief Digital Officer olarak görevini devam ettiriyor. İşletme alanında yüksek lisansı bulunan Andrew aynı zamanda eğitimli bir Senaryo Planlamacısı.

 • İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu; 6 yıl muhabirlik yaptı; 2006 yılında CNN TÜRK'ün Gece Görüşü programını sunmaya başladı. "Gece Görüşü"nde nöbet yaklaşık 3 yıl sürdü, ardından yine CNN TÜRK'te 6 ay süreyle "Farkında Mısınız?" programını hazırlayıp sundu.

  2009 yılı başında yuvadan ayrıldı ve Haber Türk'te spiker olarak görev yaptı. 2009 Eylül itibariyle yeniden CNN TÜRK'e döndü ve gün içi haber kuşaklarında spikerlik görevini sürdürdü. Hafta içi her gün Bugün programını sunuyor. Siyaset gündeminin tartışıldığı "Akıl Çemberi" ile izleyicileri buluşuyor. İletişim konu başlığı altında kişisel gelişim eğitimleri veriyor.

  2005 yılında hazırladığı "AB Yolunda Zorlu Başlık: Çocuk İşçiler" dizi haberiyle haber program dalında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin Başarı Ödülü'ne layık görüldü. Haberlerde çocuklar ve kadınlar için pozitif ayrımcılık gözetilmesi gerektiğini düşünüyor. Siyasal gündemin, eğitim ve bilimdeki gelişmelerin yanı sıra iyi örnekler ve umut veren haberleri muhabir heyecanıyla takip ediyor.

  Şengül, iyi derecede İngilizce biliyor. Fırsat buldukça yüzüyor, Wing Chun, kickboxing ile ilgileniyor; şan dersi alıyor; kendi kendine çizim yöntemleri üzerine çalışıyor.

 • Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesinde tamamladı. Kariyerine Finans Sektöründe başlayan Cüneyt Başaran, İstanbul’da ABank ve BNP ‘de trader olarak görev aldı. Daha sonra Londra ya yerleşip Commerzbank ve Standart Bank ‘ta Türkiye Masası şefi pozisyonunda çalıştı . 2010 yılında medya sektörüne geçti. Halen Bloomberg-HT Televizyonu ve Bloomberght.com Genel Yayın Yönetmenliği görevlerinin yanı sıra Gazete Habertürk’te köşe yazıları yazmaya devam ediyor.

 • Prof. Dr. Emre Alkin; Saint Michel Fransız Lisesi'ni 1987 ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni de 1991'de bitirdikten sonra, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi’nde lisansüstü eğitimini tamamladı. 1996 yılında Doktorasını yine aynı Üniversite'de tamamlayarak ve 1997'de “doçent”; 2002 yılında ise “profesör” unvanını aldı.

  1999-2003 yılları arasında İMKB Başkan Danışmanlığı, 2000 yılında TİM Genel Sekreterliği, Vergi Konseyi Üyeliği görevini yürüten Prof. Dr. Emre Alkin; Çukurova Holding, Doğan Holding, Anadolu Holding ve Altınbaş Holding’de görev yaptı. Çeşitli gazetelerde ekonomi köşe yazarlığı, TV8, SKYTÜRK, A HABER, CNNTURK, TRTHABER gibi televizyon kanallarında ekonomi yorumculuğu yapan Prof. Dr. Emre Alkin, Dünya Gazetesi’nde “Paylaşmasak Olmazdı” isimli sayfasıyla içimizdeki kahramanlara yer vermektedir.

  Şu an Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı olan Alkin, İzmir’in spor kulüplerinden Göztepe Sportif A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterliği de yapmıştır.

  Temmuz 2017’den beri de Galatasaray Sportif A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Alkin, “Uzlaşmazlık Çözümü” konusunda şirketler ve kamu arasında ulusal ve uluslararası çalışmalara katılmaktadır. Ödeme Sistemleri, Mobil Teknolojiler, Finans ve Mali Konular ile ilgili uluslararası şirketlerde görev yapmaktadır.

  Prof. Dr. Emre Alkin’in; “Risk Management”,“Finansal Aracılığın Evrimi”, “Bankalarda Risk Yönetimine Giriş”, Yalın Alpay’la birlikte kaleme aldığı “Dünden Bugüne Gaziantep”, “Her Şey Ekonomi Değil” , "Paylaşmasak Olmazdı”, “Fikret Mualla’nın Sanatı” ve 2017 yılının en iyi iş kitabı seçilen “Olaylarla Türkiye Ekonomisi” isimli, biri İngilizce olmak üzere sekiz kitabı bulunmaktadır. Ayrıca insan ilişkilerinin dünden bugüne evrimi üzerine yazdığı “Seve Seve Aldattım”isimli kitabı da bu yıl çok satan kitaplar arasında yer almıştır.

  Prof. Dr. Emre ALKİN, iki çocuk babası olup, Türkçe, İngilizce ve Fransızca konferanslar vermektedir.

 • Uzmanlık alanı sosyal medya, kulaktan kulağa pazarlama ve tüketici davranışıdır.

  Koç Üniversitesi Ekonomi ve İşletme bölümlerinden 2005 yılında mezun oldu. Tilburg Üniversitesi’nde Pazarlama yüksek lisansı yaptıktan sonra, doktorasını Erasmus Üniversitesi, Rotterdam School of Management’ta tamamladı. Wharton Business School’da doktora çalışmaları yürüttü.

  Vrije University’ de pazarlama profesörü olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında Koç Üniversitesi’nde çalışmaya başladı.

  NYTimes Best Seller yazarı Jonah Berger ile yapmış olduğu çalışmalar ile 2014 yılında McKinsey tarafindan pazarlama alanında en iyi doktora ödülü aldı.

  Pazarlama alanında en prestijli dergilerde (Journal of Personality and Social Psychology, Journal of Marketing Research, Journal of Business Research, International Journal of Research in Marketing) makaleler yayınladı. Kulaktan kulağa pazarlamanın sosyal sorumluluk alanında uygulanmasını teşvik eden kitap bölümü Routledge yayınları tarafından basıldı. Sosyal medya alanında birçok şirket ile ortak projeler yürütmekte olup, bu alanda yeni nesil modeller ve uygulamalar geliştirmektedir.

 • Francesc Miralles, kişisel gelişim konularında uluslararası ödüllü bir yazardır ve birçok popüler ve ilham verici kitaba imza atmıştır. Barcelona’da doğan Francesc, Gazetecilik, İngiliz ve Alman Dili ve Edabiyatı alanlarında akademik eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. Francesc, halen editör, İkigai danışmanı ve sanat terapisti olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

  Love in Lowercase adlı romanı 27 dile çevrilen Francesc Miralles, Héctor Garcia ile birlikte İkigai: Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı adlı kitabı yazmış ve bu kitap 250 binden fazla satışa ulaşmış, 38 dile çevrilerek özellikle ABD, İngiltere, Hollanda, İspanya ve Türkiye’de özel başarılar elde etmiştir.

 • 1989’da Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan İsmail Hakkı Polat, 1989-2004 yılları arasında sırasıyla Siemens, Nortel-Netaş, Ericsson ve Turkcell gibi telekomünikasyon firmalarında mühendis ve yönetici olarak çalıştı.

  2004 yılından bu yana Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Öğretim Görevlisi olarak “Yeni Medya” dersleri veren Polat, Türkiye’nin ilk Yeni Medya Bölümü’nün kuruluş çalışmalarında da rol almıştır. Ayrıca, Doğan Holding, Merkez Yayın Grubu ve Ciner Medya Grubu gibi medya kuruluşlarının mobil iletişim ile ilgili birimlerinin kuruluş ve interaktif servislerinin geliştirilmesi aşamalarında yönetici veya danışman olarak aktif görev yapmıştır.

  Polat, halihazırda Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü’nde Öğretim Görevlisi olarak dersler vermekte ve dönem dönem BBC Media Action’a Bakü Devlet ve Slav Üniversiteleri’nin Yeni Medya müfredatlarının hazırlanması konusunda danışmanlık yapmaktadır. New York’taki Open School of Journalism kuruluşu için Mobil Gazetecilik eğitimleri hazırlayan Polat, son dönemde kurum, kuruluş ve üst düzey yöneticilere Dijital Dönüşüm ve özellikle KriptoParalar konusunda kişiselleştirilmiş eğitimler vermekte ve stratejik dönüşüm danışmanlığı yapmaktadır. Polat’ın Yeni Medya konusundaki görüş ve düşünceleri, her hafta Bloomberg Business Week Türkiye dergisindeki köşesinde yayınlanmaktadır.

 • Leyla Akcan 2011 yılında Aegis Dentsu’ya Resolutions R&D Business Unit’de dijital ve offline ekipleri arasındaki koordinasyondan, yeni iş alanlarından ve tüm dijital system ihtiyaçlarından sorumlu Dijital Entegrasyon Direktörü olarak katıldı. 2012’de Coca-Cola için üstlendiği kilit rolün ardından ekibin tüm dijital hizmetlerini yönetmeye başladı. Coca-Cola ile yürüttüğü görevinin yanısıra Dentsu Aegis’in en büyük müşterileri olan BDF&Eczacıbaşı ve diğer bazı global müşterilerini yönetmiştir. Halen Carat ve Vizeum’un tüm dijital hizmetlerini yönetmektedir.

  Akcan kariyerine 2002 yılında OMD’de TV Planlaması ve Müşteri Hizmetleri ekiplerinde ayrı ayrı üstlendiği görevlerle başlamıştır. 2005’te Mediacom’un TV Planlaması ve Satınalma Bölümü’nde Müşteri Hizmetleri Yöneticisi görevini üstlenmiştir. Dijital kariyerine ise 2007’de pek çok global ajansa hizmet veren ilk dijital outsourcing ajanslarından biri olan Zap Medya’da Dijital Medya Direktörü olarak başlamıştır. Kariyerine Mediacom’un en büyük müşteri hesaplarını yöneterek devam etmiştir.

  Bilgi Üniversitesi’nden MBA derecesi almıştır. Finans, hızlı tüketim ürünleri, telekom, otomotiv, perakende, seyahat, internet Hizmetleri, medya ve teknoloji sektörlerinde deneyim sahibidir.

 • Ipsos Pazarlama Bilimi Direktörü olan Serkan Ceran, Şişli Terakki Lisesi’nin ardından Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

  Bilgi Üniversitesi’nde Listening to Customer, Michigan Üniversitesi’nde Model Thinking , Johns Hopkins Universitesi’nde The Data Scientist’s Toolbox ve Virginia Üniversitesi’ndeMarketing Analytics sertifika programlarını tamamlamıştır. Ayrıca MEF üniversitesinde "Büyük Veri Analitiği" yüksek lisans programını tamamlayan Serkan’ın uzmanlık alanları arasında kestirimsel analitik, non-linear modelleme, marketing mix modelleme, ROI/ROMI ve reklam etkinliğinin ölçülmesi, ve fiyatlama araştırmaları yer almaktadır.

  Yaklaşık 20 yıldır araştırma sektöründe olan Serkan dönem dönem Arçelik, Turkcell, Digiturk ve Coca-Cola gibi kilit müşterileri yönetmiş 2014 yılı başından beri de Ipsos Pazarlama Bilimi Modelleme ve Fiyatlama bölümünü yönetmektedir.

  Dönem dönem Bilgi Üniversitesi'nde "Big Data", Türkiye Araştırmacılar Derneği'nde "Model Düşüncesi" derslerini vermiştir. 2017 yılından itibaren de MEF üniversitesinde "Büyük Veri Analitiği" yüksek lisans programında "istatistik" dersi ve lisans öğrencilerine de “Marketing Research” dersi vermektedir.

 • Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı.

  1997'de başlayan araştırmacılık hayatı, 2001 sonrasında kurucu ekibinde yer aldığı KMG ve sonrasında Ipsos'ta olmak üzere yaklaşık 21 yıldır devam ediyor.

  2015 yılına kadar 8 yıl süreyle Ipsos Loyalty Genel Müdürü ve Ipsos Türkiye İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2015 itibarı ile Ipsos Türkiye CEO'su olarak çalışma hayatına devam ediyor.

 • İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde lisans eğitimi alan Şant Manukyan, yüksek lisans programını da Cornell Üniversitesi MBA dalında tamamladı. 2002 yılında İş Yatırım Uluslararası Piyasalar bölümünde göreve başlamış, 2007 yılında Uluslararası Piyasalar Müdür Yardımcısı görevine getirilmiştir. Global Stratejist olan Şant Manukyan, Kasım 2012 itibariyle de Uluslararası Piyasalar Müdürü konumunda görevine devam etmektedir. Global ekonomik durumun yatırımcılara yansıtılarak yatırım stratejilerinin belirlenmesinden ve bu stratejilere yönelik yatırımcı tavsiyeleri oluşturulmasından sorumludur.

 • Şeref Oğuz (1955), İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı fakültede İstatik ve Sosyal Siyaset disiplinlerinde master, ekonomi alanında doktora derecesi aldı.

  Gazeteciliğe 1972 yılında Sabah Gazetesi’nde başlayan Oğuz, Tercüman Gazetesi Ekonomi Yönetmenliği yaptı. Günaydın Gazetesi Bölge Gazeteleri Yayın Sorumluluğu, Meydan Gazetesi Ekonomi Yönetmenliği, Milliyet Gazetesi Ekonomi Yönetmenliği ve Kanal 6 ve Yeni Yüzyıl tepe yöneticiliği görevlerinde bulundu.

  Internet’te ilk büyük Türk gazetesi Milliyet.com projesini yönetti. 1999 yılında Koç Holding Yeni Ekonomi danışmanı olan Oğuz, Koç Holding Bilgi Grubu Danışmanlığı yaptı.

  Bilgi Üniversitesi e-mba akademik kadrosunda Sanal Kültür dersleri verdi. Halen Sabah Gazetesi’nde ekonomi müdürlüğü ve yazarlığı yapıyor.

 • İstanbul’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu.

  Pazar araştırmalarının değişik alanlarında çalıştıktan sonra 2009 yılında Ipsos’a katıldı. Türkiye’nin önde gelen firmaları için Marka, iletişim ve medya üzerine gerçekleştirilen pek çok araştırmaya danışmanlık yaptı. 2016 yılında Effie Jürisinde yer aldı. Bu alandaki bilgi ve tecrübelerini üniversitelerde, konferanslarda gerçekleştirdiği konuşmalar ve sektörel dergilerde yazıları ile paylaştı.

  Evli ve 1 çocuk annesi olan Gürelli, halen Ipsos‘un küresel reklam, marka ve medya araştırmaları grubu olan Ipsos Connect bölümünün Türkiye genel müdürü olarak görevini sürdürüyor.

Konferans Programı

9 Mayıs/May 2018 - Istanbul, Four Seasons Bosphorus

Moderatör: Başak Şengül, CNN TÜRK

Kayıt

09.30 – 10.00

Açılış Konuşması

10.00 – 10.30
Sidar Gedik – Konferans Başkanı

Konferans Sosyal Sorumluluk Projesi

10.30 – 10.50
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)

Perakende ve Alışverişçilerin Dünyasında Esneklik

10.50 – 11.20
Alison Chaltas – Global President, Ipsos Path to Purhcase

Kahve Molası

11.20 - 11.40

Mood Modelling: Sosyal Medyadaki Ruh Halini Anlamada Yapay Zeka ile Gerçek Zamanlı Esneklik

11.40 – 12.10
Serkan Ceran, Business Intelligence Scientist, Ipsos & Dr. Ezgi Akpınar Uysal, Koç Üniversitesi

Soru-Cevap ve Yorumlar

12.10 – 12.30

PANEL: Yatırım Araçlarında Bitcoin Esnekliği

12.30 – 13.30
Moderator: Başak Şengül
Panelistler:
Cüneyt Başaran (BloombergHT Genel Yayın Yönetmeni), Şeref Oğuz (Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü), Prof. Dr. Emre Alkin (Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı), Şant Manukyan (Global Stratejist), İsmail Hakkı Polat (Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Bloomberg BusinessWeek Türkiye Köşe Yazarı)

Öğle Yemeği

13.30 – 14.30

Dijital Reklam Stratejilerinde Etkili ve Verimli Olmak için Esnek Taktikler

14.30 – 15.00
Andrew Bradford – Chief Digital Officer, Ipsos Connect

PANEL: Dijital Platformlarla Birlikte Reklamlarda Esneklik

15.00 – 16.00
Moderator: Yasemin Özen Gürelli, Ipsos Connect Türkiye Genel Müdürü
Panelistler:
Alemşah Öztürk (CEO/Chief Happiness Officer @4129Grey Chief Digital Officer @GreyEMEA) ve Leyla Akcan (Head of Digital, Carat&Vizeum)

Soru, Cevap, Yorumlar

16.00 – 16.20

Kahve Molası

16.20 - 16.40

Kişisel Sınırlarımızı Esnetmek. Daha Mutlu Bir Yaşam İçin İkigai

16-40 – 17.10
Francesc Miralles –Yazar, İkigai Danışmanı ve Sanat Terapisti

Soru, Cevap, Yorumlar

17.10 – 17.20

Kapanış Notları

17.20 – 17.30
Sidar Gedik, Konferans Başkanı

* Konferans boyunca simultane tercüme (İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce) hizmeti verilecektir.

KATILMAK İÇİN


Konferansa katılmak için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na minimum 490 TL bağış yapmanız yeterli.
Toplanan bağışlar, Cizreli çocuklara eğitim desteği olacak. TEGV’in Şırnak Cizre’de bulunan Öğrenim Biriminin yeniden faaliyete geçmesi sağlanacak.
3 kişilik bağış yapan bir grup +1 kişiyi de davetli olarak getirebilecek.


Hesap bilgileri

Hesap Adı: Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı
Yapı Kredi Bankası, Beyoğlu Özel Bankacılık Merkezi
Şube Kodu ve Hesap No: 410 - 82593556
IBAN : TR38 0006 7010 0000 0082 5935 56


Kredi Kartı ile Bağış için lütfen buraya tıklayın.


Önemli Not: Katılım kontenjanı dolmuş olabilir: Bağış işlemini gerçekleştirmeden önce kontenjan durumunu konferans ekibiyle teyit ediniz.
0554 858 2626 / konferans@ipsos.comDaha detaylı bilgi için
www.tegv.org

HABERLER

Konferasa ait haberler.

Araştırmada Yenilikler Konferansı’nda Bu Yıl Esneklik Konuşulacak

MEKAN

Araştırmada Yenilikler Konferansı 9 Mayıs 2018'de Four Seasons Bosphorus İstanbul'da

Daha Detaylı Bilgi İçin


Ad Soyad

Telefon

Email

Mesaj

English