2 Haziran 2016
konferans@ipsos.com

Araştırmada Yenilikler Konferansı 2016

Araştırmanın gelişimine odaklanan ve geliri sosyal projelere aktarılan tek konferans olan Araştırmada Yenilikler Konferansı’nın yedincisi 2 Haziran’da Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleştirilecek.

Pazarlama ve araştırmanın en sıcak konuları, bu konferansta paylaşılacak.

Konferansın gelirleri bu yıl çocuklara destek olacak. Konferansa katılım Barış için Müzik Vakfı’na bağışla gerçekleştirilecek.

Toplanan bağışlarla çocuklara karşılıksız müzik eğitimi olanağı sağlayan Barış için Müzik’in yeni kurulacak olan orkestrasının tüm ihtiyaçları karşılanacak.

KONUŞMACILAR

 • Kabataş Erkek Lisesi sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Alemşah Öztürk, öğrencilik yıllarında internete merak saldığı için erkenden çalışmaya başladı.
  İlk ajansını 1999 yılında Plus v.2 adıyla arkadaşlarıyla birlikte kuran Öztürk, daha sonra sektördeki birçok ajansta kreatif direktörlük yaptı. Dijital dünyadaki yoğun ihtiyacın farkına varan Öztürk, 2007 yılında 41? 29!’u kurmak üzere Manajans’tan ayrıldı.
  41? 29! ile beraber yüzlerce ödüllü projeye imza atan Öztürk, 2010 yılında Arcademonk, Grupanya ve Dijital Büro İstanbul adlı yeni girişimlerin kurucu ortaklığında da bulundu.
  2011 yılını bitirirken 41? 29!’un çoğunluk hissesini WPP’ye sattı ve 41? 29!’un bölgesel bir oyuncu olması yolunda ilk adımları attı.
  2015 itibariyle Grey Istanbul'u 41?29! ile birlestirip 4129Grey adında entegre tam hizmet reklam ajansına dönüştürdü.

 • Başak Şengül, ortaöğretimini Pertevniyal Lisesi'nde tamamladıktan sonra gönlünde yatan fakültede, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde, lisans eğitimini aldı.
  Lise yıllarında aklına düşen "haberci" olma isteği üniversite yıllarında net bir karara dönüştü. "Sektörde iyi bir okul neresi olabilir?" ve "Habercilik heyecanı nerede solunabilir?" sorularının cevabı ise "CNN TÜRK"tü. 2000 yılında stajyer olarak adım attığı CNN TÜRK'te üniversiteden mezuniyeti sonrasında muhabir olarak göreve başladı. 6 yıl muhabirlik yaptı; 2006 yılında CNN TÜRK'ün Gece Görüşü programını sunmaya başladı. "Gece Görüşü"nde nöbet yaklaşık 3 yıl sürdü, ardından yine CNN TÜRK'te 6 ay süreyle "Farkında Mısınız?" programını hazırlayıp sundu.
  2009 yılı başında yuvadan ayrıldı ve Haber Türk'te spiker olarak görev yaptı. 2009 Eylül itibariyle yeniden yuvaya döndü. CNN TÜRK'te gün içi haber kuşaklarında spikerlik görevini sürdürdü. Hafta içi her gün Bugün programını sunuyor. Cuma akşamları da "Akıl Çemberi" ile gündemi aktarıyor.
  2005 yılında hazırladığı "AB Yolunda Zorlu Başlık: Çocuk İşçiler" dizi haberiyle haber program dalında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin Başarı Ödülü'ne layık görüldü. Haberlerde çocuklar ve kadınlar için pozitif ayrımcılık gözetilmesi gerektiğini düşünüyor. Siyasal gündemin, eğitim ve bilimdeki gelişmelerin yanı sıra iyi örnekler ve umut veren haberleri muhabir heyecanıyla takip ediyor.
  Şengül, iyi derecede İngilizce biliyor. Fırsat buldukça yüzüyor, Wing Chun, kickboxing ve fotoğraf ile ilgileniyor; kendi kendine çizim yöntemleri üzerine çalışıyor.
  Gezmeyi, görmeyi ve yeni tatlar denemeyi seviyor; seyahat ve yemek programlarını ilgiyle izliyor.

 • 8 Mayıs 1990 yılında Konya'nın Selçuklu ilçesinde doğdum. İlk okul birinci sınıfı bitirdikten sonra ailemle İstanbul'a taşındım. Zeytinburnu Ziya Gökalp'de ilköğretim hayatıma başladım ve ilk dönem sonunda öğretmenlerimle ufak tefek sıkıntılar yaşadığım için(gerçekten canavar gibi bir çocuktum haklılar aslında) Bakırköy Osmaniye ilköğretim okulunda devam ettim.
  Ardından Bakırköy Lisesi'nden mezun oldum ve İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazandım. Üniversite'de 3 sene boyunca Psikoloji Kulübünü yöneterek bol bol sahada görev aldım ve konferanslar, seminerler düzenledim. Şuan İstanbul Arel Üniversitesi'nde genel psikoloji üzerine master yapıyorum.
  Argostroloji'nin ortaya çıkmasını evde sıkıldığım bir geceye borçluyum. Eray Efe isimli twitter hesabımda gezinirken bir astrologa rastlayıp, yazdığı burç yorumlarını gördüm ve onu tiye alarak, biraz argo şekilde burç yorumu yazdım. Arkadaşlarım aynı şeyi ertesi gün isteyince sanırım ilgi çeken bir şey yapıyorum diyerekten devam ettim ve iki gün sonra başka bir profil açma kararı aldım. Biraz sıradışı ve argo yorumlar yaptığım için Argo-Astroloji kelimelerinden Argostroloji markası ortaya çıktı. Bir kaç sanatçının dikkatini çekmiş olacak ki onların Retweetlemesiyle bir çok insana ulaştı ve bugün bu durumdayız.
  Twitter ünlüsü olup markasının patentini alan iki isimden biriyim. Dört sene boyunca Bursa'dan Van'a yaklaşık 30 şehirde sosyal medya ve sosyal medya psikolojisi ile ilgili söyleşiler yaptım. Farklı şehirlerde partiler ve konserler organize ettim. Sitemizde de bulunan radyonun sahibiyim ve 4 senedir keyfime göre radyo yayını yapmaktayım.
  Şuanda Kadir Doğrubakar(Namı değer @OdunHerif) ile beraber markalara, sanatçılara, televizyon kanallarına ve sosyal medya meraklısı özel kişilere sosyal medya psikologluğu/danışmanlığı yapan ve sosyal medya reklamları için projeler üreten bir ajansımız var. Gelecekten tek beklendim bir at çiftliği. Evet sadece bir at çiftliği.

 • Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra Terry College of Business/University of Georgia’da MBA yaptı.
  2007 yılına kadar Fedex Amerika’da analitik pazarlama, segmentasyon, ürün ve segment yönetimi konularında çalıştı.
  Türkiye’ye dönüşünün ardından Hasan Çalışkan, 2007-2013 arasında Avea’da önce pazarlama alanında müşteri deneyimi ve analitiğinde, daha sonra ise kurumsal strateji ve iş planlama alanlarında sorumluluk aldı
  Ipsos’a katılmadan önce, Peppers&Rogers Group (Teletech) bünyesinde EMEA Bölgesinde danışmanlık yapan ve pazarlama faaliyetlerinin stratejiden uygulamaya her aşamasını kapsayan projeleri yöneten Hasan Çalışkan, 2015’ten bu yana Ipsos Loyalty – Sadakat Araştırmaları Biriminin Türkiye Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

 • 6 Haziran 1986 yılında İstanbul, Bayrampaşa'da doğdum. Liseyi Esenler İbrahim Turhan lisesinde okuduktan sonra Trakya Üniversitesi Fizik bölümünde 4 yıl okudum. Ardından Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünü bitirererek Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğine geçiş yaptım. Halen Yıldız Teknik Üniversitesindeki öğrenimime devam ediyorum.
  Odun Herif'in sosyal medya hikayesi bir kıza aşık olmasıyla başlar. Sosyal medyada Odun Herif olarak kızı etkileyebilmek için Twitter üzerinde aforizmalar, güzel sözler paylaşmaya başladım. Hoşlandığım kızı etkilemeyi başaramadım anca bir süre sonra bazı siyasilerle olan diyaloglarım sayesinde sosyal medyada bir çok kişinin takip ettiği bir sosyal medya ünlüsü haline geldim.
  Sosyal medyada Fenomen ya da Twitter ünlüsü olarak anılmaya başlandıktan sonra reklam çalışmalarında yer almaya başladım. Bir diğer Twitter ünlüsü Argostrolojiyle tanıştıktan sonra tüm işlerimizi beraber yürütmeye ve projeler üretmeye başladık. 2 yıl içerisinde bir çok kurumsal markanın sosyal medya projelerinde yer aldık.
  Şuanda Twitter, Facebook, Instagram ve Snapchat'i aktif olarak kullanıyorum ve hepsinde hatırı sayılır sayıda takipçim var. Bu sosyal mecraların dışında OdunHerif.Net web siteme sosyal medya diline uygun içerikler üretiyorum.

 • 1972 doğumlu Mustafa İçil, İstanbul Amerikan Robert Koleji’den mezun olduktan sonra üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra aynı üniversite ve bölümde yüksek lisans yapmıştır.
  Mezun olduğu tarihe kadar çeşitli teknoloji firmalarında yarı zamanlı olarak farklı pozisyonlarda görev alan Mustafa İçil, 1994-1995 yılları arasında Microsoft’un Chicago ofisinde Bilgi Teknolojileri Yöneticisi olarak çalışmıştır. Daha sonra Microsoft Türkiye ofisine Sistem Mühendisi olarak geçmiş, 1998 yılından itibaren de Windows’dan sorumlu Ürün Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmiştir.
  Bu rolüne paralel olarak Microsoft’un gelişmekte olan pazarlara yönelik stratejilerini takip eden ve Türkiye’deki bilgisayar penetrasyonunu arttırıcı projeleri yürüten ekiplerin proje liderliğini yapmıştır.
  2005 yılında Apple IMC firmasına Pazarlama Müdürü olarak geçmiş ve 2 yıl boyunca Apple ve Adobe markalarının pazarlama stratejilerini oluşturmuş ve hayata geçirmiştir. Mustafa İçil, bu dönemde yaptığı çalışmalarla Capital dergisi tarafından "2006 Yılının Zirvedeki Pazarlamacıları" arasında seçilmiştir.
  2007 yazında Google Türkiye ofisinde Pazarlama Direktörü rolüne gelmiştir. Daha sonraki dönemlerde Bölge Pazarlama Direktörlüğü göreviyle Yunanistan, Orta Doğu ve Afrika pazarlarının da sorumluluğunu almıştır. Marka yönetimi, ürün ve pazar stratejileri, stratejik iş ortaklıkları, kanal programları ve KOBI’lere yönelik çalışmalar konusunda Google markasını temsil etmiş ve sorumlu olduğu coğrafyalardaki pazarlama operasyonlarını ve ekiplerini sıfırdan kurmuştur. Ayrıca bir süre ek olarak gelişmekte olan yeni pazarlara Google operasyonunun taşınması konusunda oluşturulan bir proje grubunda global olarak pazarlama ekibini temsil etmiştir. 6 yılı aşkın bir süre çalıştığı Google'da ekibi ile ödüllü, hatta bazılarının global uygulama olarak ölçeklendiği birçok farklı projeye imza atmıştır.
  Mustafa İçil, profesyonel iş hayatı boyunca kurumsal görevinin yanında yüzlerce farklı konferans, etkinlik ve eğitimde marka yönetimi, stratejik pazarlama, yeni nesil pazarlama, sosyal medya, inovasyon ve liderlik üzerine deneyimlerini paylaşmıştır. Şu an kendi kurduğu İÇİL Eğitim ve Danışmanlık çatısı altında Stratejik Yönetim ve Pazarlama alanında Konuşmacı, Eğitmen ve Danışman olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 • Ipsos Türkiye Nöropazarlama ve Dijital Araştırmalar Genel Müdürü Özlem Sönmezyalçın; 1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden mezun olmuştur.
  Aynı yıl başladığı ACNielsen’da 1999 yılına kadar Kantitatif Araştırmalar Grup Lideri pozisyonunda çalışmış olup, 2000 yılında GFK İş Geliştirme Direktörü görevine geçmiştir.
  2001’den itibaren Ipsos KMG bünyesinde bulunan Özlem Sönmezyalçın, Kantitatif Araştırmalar Bölümünde Sağlık Araştırmaları ve ardından Endüstri ve Hizmetler alanlarında Direktör olarak çalışmış, Kilit Müşteriler, PartneRing Programı sorumluluğunu yürütmüştür.
  Ocak 2011 yılında, Ipsos ASI - Reklam Araştırmaları Genel Müdürü pozisyonunda Reklam ve Marka Araştırmaları liderliğini devralmıştır.
  Aralık 2014’ten bu yana ise Yenilikçi Ürünler sorumluluğunu alarak, Nöropazarlama ve Sosyal Medya Araştırmaları alanlarında çalışmaktadır.

 • Phil Shaw Londra’da yer alan Ipsos Connect’in Ürün & İnovasyon bölümünün global yöneticisi ve burada markaların dijital ve çapraz-medya iletişimlerini ölçmelerine ve verimliliğini azami düzeye çıkarmalarına yardımcı olan son teknoloji çözümler üretmekten sorumlu. Kısa süre önce reklam yerleştirme teknolojisi ve mobil araştırma uygulamalarını güçlendiren araştırma yaklaşımları geliştirdi ve tanıttı.
  Daha önce aralarında mobil el terminali sağlayıcılarının ve ağlarının ve önde gelen çevrimiçi medya sahiplerinin de bulunduğu teknoloji şirketleri için küresel marka ölçümü ve reklam verimliliği programlarını yönetti.
  Phil daha önce Synovate’ın küresel Marka & İletişim Liderlik Konseyi’nde şirketin dijital iletişim değerlendirme faaliyetlerinin ve Ar&Ge’sinin geliştirilmesini yönetiyordu.

 • Ipsos Pazarlama Bilimi Direktörü olan Serkan Ceran, Şişli Terakki Lisesi’nin ardından Mimar Sinan Üniversitesi istatistik Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.
  Bilgi Üniversitesi’nde Listening to Customer, Michigan Üniversitesi’nde Model Thinking , Johns Hopkins Universitesi’nde The Data Scientist’s Toolbox ve Virginia Üniversitesi’nde Marketing Analytics sertifika programları ile eğitimine devam eden Serkan’ın uzmanlık alanları arasında kestirimsel analitik, non-linear modelleme, marketing mix modelleme, ROI/ROMI ve reklam etkinliğinin ölçülmesi, ve fiyatlama araştırmaları yer almaktadır.
  Yaklaşık 19 yıldır araştırma sektöründe olan Serkan dönem dönem Arçelik, Turkcell, Digiturk ve Coca-Cola gibi kilit müşterileri yönetmiş 2014 yılı başından beri de Ipsos Pazarlama Bilimi Modelleme ve Fiyatlama bölümünü yönetmektedir.

 • Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı.
  1997'de başlayan araştırmacılık hayatı, 2001 sonrasında kurucu ekibinde yer aldığı KMG ve sonrasında Ipsos'ta olmak üzere yaklaşık 18 yıldır devam ediyor.
  2015 yılına kadar 8 yıl süreyle Ipsos Loyalty Genel Müdürü ve Ipsos Türkiye İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2015 itibarı ile Ipsos Türkiye CEO'su olarak çalışma hayatına devam ediyor.

 • Simon, Ipsos’un en son araştırmalarını ve yaklaşımlarını dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine taşımaya yönelik uzman bir ekip olan Ipsos Knowledge Center’a liderlik ediyor.
  Sık sık tüketici trendleri üzerine yazılar yazıyor ve konuşmalar yapıyor ve Huffington Post’ta blogger olarak yer alıyor.
  Simon kamu ve özel sektördeki çok sayıda müşteriyle işbirliğinde 25 yıllık bir tecrübeye sahip ve kamuoyu araştırmaları alanıda uzman.
  Twitter: @SimonMAtkinson

 • Stephen Ipsos’a kısa süre önce, müşterilerin yaşadıkları zorluklara ve sorunlara davranışsal bakış açısı uygulamalarına yardımcı olmak üzere katıldı. Davranış Bilimi betimleyici bir disiplindir ve insanların ne yapmaları gerektiğini anlamak yerine aslında ne yapmakta olduklarını açıklamaya dayanır.
  Stephen, davranış açısından sorunları anlamaktan davranış tetikleyicilerinin teşhisine kadar davranış biliminin uygulanmasına tazeleyici, agnostik ve pratik bir yaklaşım getiriyor.
  Mevcut rolüne başlamadan önce Stephen, Dentsu Aegis içerisinde ve Devletin iletişim birimleri olan Merkezi Bilgi Birimi (COI) ve Kabine Ofisi (CO) içerisinde davranış stratejisi danışmanı olarak çalıştı.
  Üstlendiği bu rollerde Stephen, iletişim, teknoloji, kamu sektörü, finans ve FMCG gibi birçok sektörde inovasyon, süreç tasarımı, eğitim, içerik, müdahale tasarımı gibi birçok farklı alanda ve projede çalıştı.
  Stephen aynı zamanda Big Lottery Fund için Big Music Projesi’nde yer alan gençlerin uzun vadeli çıktılarını anlamaya dayalı ilk değerlendirme programının tasarlanmasına yardımcı olmak da dahil olmak üzere değerlendirme programları üzerinde kapsamlı bir tecrübeye sahip.

 • Steve kariyerine satış alanında (Xerox’ta) iki yıl çalıştığı İngiltere’de başladı ve ardından lisans eğitimini tamamladıktan sonra marka yönetimine (Mars Foods’ta) geçti.
  1986 yılından bu yana Steve İngiltere’de, Güneydoğu Asya’da ve Kanada’da pazarlama araştırma ve bilişim alanlarında çalıştı. Şu andaki pozisyonunda Ipsos’un Kanada’daki işlerini yönetiyor ve bu kapsamda 200’ün üzerinde Pazarlamacı ve Araştırmacıdan oluşan bir ekibin sorumluluğunu, yerel ürün gelişimini ve Ar&Ge ve çok sayıda tanıtım yazısı ve basın bildirisi yönetimini üstleniyor. Steve aynı zamanda sık sık topluluk önünde konuşmalar ve basın yorumları yapıyor.
  En Etkili Markalar (Most Influential Brands) Küresel İnisiyatifi–Steve, dünyanın 21 ülkesinde gerçekleşen bu inisiyatife öncülük ediyor ve her yıl Ad Week (Toronto) ve onu izleyen etkinlik turlarında bu inisiyatifin tanıtımını/sunumunu yapıyor.
  Yönetimdeki rolüne ek olarak, Steve aynı zamanda, çoğunluğu teknoloji sektöründe olmak üzere birçok müşteriye hizmet veren bir takıma da liderlik ediyor.
  Steve, HARİKA Hamburgerlere bayılıyor,
  İş hayatında da aktif rol olmaya çalışıyor:

  • Earth Ranger Kurul üyesi – 2014 - Halen
  • MRIA (Pazarlama Araştırma & İstihbarat Derneği) – 2010 Konferans Başkanı
  • CMA (Kanada Pazarlama Derneği) – Yönetim Kurulu/İcra Kurulu Üyesi 2007-2014
  • CASRO (Amerika Anket Araştırma Kuruluşları Konseyi) – Kurul Başkanı 2003-2006
  • CAMRO (Kanada Piyasa Araştırması Kuruluşları Derneği) – Eski Genel Başkan
  Golf ve Tenis oynamayı seviyor
  Aile
  • Dünyanın en iyi evliliği ve sonsuza dek AYNI kişiyle evli
  • İki kızı var (18 ve 24 yaşlarında)
  ”Siz üç kadınla aynı evdeki tek erkek olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyor musunuz?” diyor.

KONFERANS PROGRAMI

2 Haziran 2016 - İstanbul, Four Seasons Bosphorus

Moderatör: Başak Şengül, CNN TÜRK

Kayıt 09.00 – 09.30
Açılış Konuşması 09.30 – 10.00
Sidar Gedik, Konferans Başkanı
Barış İÇİn Müzİk Vakfı 10.00 – 10.30
EtkİLİ Marka Olmanın Sırları 10.30 – 11.00
Steve Levy, Chief Operating Officer, Ipsos in Canada
Kahve Molası 11.00 - 11.20
Adam Olacak Lansman 11.20 – 11.50
Serkan Ceran, Business Intelligence Scientist, Ipsos Marketing Science
Dünyayı Yenİden Şekİllendİren 10 Mega Trend 11.50 – 12.20
Simon Atkinson, Chief Knowledge Officer, Ipsos
Soru, Cevap, Yorumlar 12.20 – 12.40
Öğle Yemeğİ 12.40 – 13.40
Tutumları Değİştİrmekten Davranışı Şekİllendİrmeye: Davranış BİLİMİ'nİn Doğuşu 13.40 – 14.10
Stephen Donajgrodzki, Ipsos Global Head of Behavioural Science
Müşterİlerİmİzİn Çabasını Azaltalım, ama Nasıl? 14.10 – 14.40
Hasan Çalışkan, Managing Director, Ipsos Loyalty
Soru, Cevap, Yorumlar 14.40 – 15.00
Kahve Molası 15.00 - 15.20
DİJİTALİN Şİfrelerİnİ Çözmek 15.20 – 15.50
Phil Shaw, Digital Product & Innovation Director, Ipsos Connect
DİJİTAL İletişim ve Pazarlama’da Etkİleyen ve Etkİlenenler 15.50 – 16.50
Moderatör: Başak Şengül, CNN TÜRK
Panelistler:
Özlem Sönmezyalçın, Ipsos - Research Labs – Managing Director
Alemşah Öztürk, 4129 Grey – Chief Happiness Officer
Mustafa İçil, İÇİL Eğitim ve Danışmanlık - Strateji Danışmanı
Sosyal Medya Fenomenleri: ErayEfe @Argostroloji ve Kadir Doğrubakar @Odunherif
Soru, Cevap, Yorumlar 16.50 – 17.10
Kapanış Notları 17.10 – 17.20

*Konferans boyunca simultane tercüme hizmeti sunulacaktır.

KATILMAK İÇİN

Konferansın gelirleri bu yıl çocuklara destek olacak.
Konferansa katılım Barış için Müzik Vakfı’na kişibaşı minimum 450 TL bağışla gerçekleştirilecek.
Toplanan bağışlarla çocuklara karşılıksız müzik eğitimi olanağı sağlayan
Barış için Müzik’in yeni kurulacak olan orkestrasının tüm ihtiyaçları karşılanacak.
3 kişilik konferans bağışı yapan bir grup +1 kişiyi de davetli olarak getirebilecek.


Hesap bilgileri

Hesap Adı: Mehmet Selim Baki Barış için Müzik Vakfı
Şube Kodu ve Hesap No: 328- 629 7435
IBAN : TR89 0006 2000 3280 0006 2974 35


Daha detaylı bilgi için
www.barisicinmuzik.org

Barış İçin Müzik Vakfı Hakkında:

Barış için Müzik Vakfı – El Sistema Türkiye, İstanbul’un dezavantajlı bölgelerinden Edirnekapı’da imkanları sınırlı çocuklara ücretsiz müzik eğitimi veriyor.

Vakfın oluşturduğu programa katılan 7-19 yaş arasındaki çocuk ve gençler burada vakfın sağladığı enstrüman ve eğitmenlerle çok sesli evrensel müzik eğitimi alıyorlar.

11 yıldır faaliyette olan Barış için Müzik Vakfı kurulduğu semtin sosyal dokusuyla bütünleşmiş, çocukların ve ailelerin aktif katılımlarıyla renklenen bir dayanışma ve paylaşım merkezi.

Kapıları ise hiçbir ayrım gözetmeden müzikle buluşmak isteyen tüm çocuklara açık…

F: barisicinmuzikvakfi / T: barisicinmuzik / I: barisicinmuzik

HABERLER

Konferasa ait haberler.

Araştırma ve Pazarlamadaki Oyun Değiştiren Yenilikler için;
Araştırmada Yenilikler Konferansı 2 Haziran’da!

MEKAN

Araştırmada Yenilikler Konferansı 2 Haziran 2016'da Four Seasons Bosphorus İstanbul'da

Ad Soyad

Telefon

Email

Mesaj

X
English